Kontakt

Plastigo jest Marką Handlową Asten Group Sp. z o.o.

ul. Bór 77/81
42-202 Częstochowa

tel/fax 343608866
kom 606463929 
biuro@plastigo.pl

Godziny otwarcia: 07:00 - 17:00, poniedziałek - piątek

Sąd Rejonowy w Częstochowie, XVII Wydział
Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
NIP: 573-281-47-33

KRS: 0000368627
Kapitał zakładowy: 12 000 000 PLN

Bank Handllowy S.A., PL 72 1030 1508 0000 0008 1820 9002


Dyrektor Zarządzający

Jerzy Dądela 

Dyrektor Zarządzający
698 640 373
j.dadela@plastigo.pl

Dyrektor Sprzedaży

Rafał Machnikowski 

Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju
575 750 809
r.machnikowski@plastigo.pl
Biuro

Marta Nabiałczyk

Kierownik Biura Plastigo
606 463 929
m.nabialczyk@plastigo.pl
Serwis

Bartłomiej Bethier

Kierownik Serwisu
608 165 946
b.bethier@plastigo.pl
Centralne Systemy

Adrian Kamiński

Kierownik ds. Projektów i Automatyzacji
606 613 774 
a.kaminski@plastigo.pl
Laboratorium

Gabriela Bastek

Laborant
668 599 593
laboratorium@plastigo.pl
Szkolenia

Roksana Tomaszewska

Koordynator Szkoleń Plastigo
664 934 018
szkolenia@plastigo.pl
Marketing

Marta Sikora

Kierownik ds. Marketingu
606 306 294
m.sikora@plastigo.pl