szukaj  
Brak zainstalowanej wtyczki flash.
Aby pobrać najnowszą wersję Adobe Flash Player proszę kliknąć w link: Pobierz wtyczkę
Podawanie i transport
Podajniki, jako urządzenia pomocnicze, mogą być używane w połączeniu z różnymi maszynami do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Skonstruowane w oparciu o zaawansowane technologie, zapewniają redukcję kosztów pracy poprzez automatyzację i optymalizację procesu produkcyjnego. Podajniki zwiększają ergonomię i bezpieczeństwo pracowników, eliminując niebezpieczeństwo
wypadku w skutek bezpośredniego kontaktu z maszyną. Skracając czas cyklu produkcyjnego, zwiększają wydajność linii produkcyjnych.

W ofercie Plastigo znajdziecie Państwo różnorodne urządzenia
do transportu tworzywa marki Shini:

• podajniki standardowe
• podajniki proszkowe
• podajniki do obsługi kilku maszyn
• systemy centralnego podawania


Podajniki Shini to prostota użytkowania i działania oraz duża siła i dokładność.

Oferujemy podajniki do transportu tworzywa w różnych postaciach (granulat, przemiał, proszek), o wydajności od 50 kg/h do 2000kg/h i mocy silnika od 0,75kW do 12kW.

Nasze urządzenia przystosowane są do transportowania maksymalnie czterech różnych rodzajów tworzywa i przekazywania materiału jednocześnie do czterech maszyn o odmiennym przeznaczeniu (wtryskarki, wytłaczarki, suszarki, dozowniki grawimetryczne).

W ofercie znajdują się również zestawy skupiające w jednym urządzeniu funkcje: transportu tworzywa, suszenia czy odwilżania. Kombinacja kilku zastosowań w jednej kompaktowej jednostce gwarantuje ergonomiczne i ekonomiczne rozwiązania dla produkcji.Wybierz model

Newsletter

Asten Group Plastigo jest marką handlową
AstenGroup
Copyright © Plastigo
Asten Group Sp. z o.o.
ul. Bór 77/81 , 42-202 Częstochowa
tel/fax +48 34 370 94 69 / +48 34 360 88 66
biuro@plastigo.pl