szukaj  
Brak zainstalowanej wtyczki flash.
Aby pobrać najnowszą wersję Adobe Flash Player proszę kliknąć w link: Pobierz wtyczkę
Dozowanie i mieszanie
Shini posiada w swojej ofercie dozowniki koloru oraz miksery.
Do najbardziej popularnych należy seria dozowników barwnika SCM. Są to dozowniki wolumetryczne do mieszania przemiału, dodatków, jak i oryginalnego tworzywa. Urządzenia są instalowane bezpośrednio na maszynie i mogą mieszać do 4 komponentów.

Nowoczesnym produktem z serii dozowania i mieszania jest mikser pionowy SVM z centralnie zamontowanym mieszadłem. Jego położenie sprawia, że tworzywo rozkłada się równomiernie w zbiorniku miksera, gwarantując dokładne wymieszanie ze sobą składników w krótkim czasie, a przez to maksymalną oszczędność energii. Oferta Plastigo obejmuje miksery o pojemności od 50 do 500 kg.

W ofercie Plastigo znajdują się również dozowniki grawimetryczne SGB, służące precyzyjnemu mieszaniu i dozowaniu kilku składników. Seria ta charakteryzuje się bardzo dużą dokładnością dozowania (od 0,1% do 0,3%). Proces jest kontrolowany mikroprocesorem marki Simens. System zapamiętuje 32 recepty i posiada funkcje automatycznej kalibracji, zapewniając właściwy oraz stały stosunek procentowy dozowania poszczególnych składników. W ofercie znajduje się 9 modeli z wydajnością dozowania od 80 do 600 kg/h.

Rozwiązania dostarczane przez SHINI w zakresie mieszania i dozowania charakteryzują się dokładnością, łatwością obsługi i niezawodnością.Wybierz model

Newsletter

Asten Group Plastigo jest marką handlową
AstenGroup
Copyright © Plastigo
Asten Group Sp. z o.o.
ul. Bór 77/81 , 42-202 Częstochowa
tel/fax +48 34 370 94 69 / +48 34 360 88 66
biuro@plastigo.pl