szukaj  
Brak zainstalowanej wtyczki flash.
Aby pobrać najnowszą wersję Adobe Flash Player proszę kliknąć w link: Pobierz wtyczkę
Usługi

Serwis Plastigo to zespół specjalistów gotowych do natychmiastowej reakcji. Dysponująca profesjonalnym sprzętem ekipa rozładunkowo-montażowa, sprawnie rozładuje i przygotuje do pracy Twoją wtryskarkę wraz z osprzętem. Na wypadek awarii dostępna jest 24 godzinna linia telefoniczna, przyjmująca zgłoszenia i udzielająca porad serwisowych. Priorytetem dla naszych mobilnych jednostek serwisowych jest usunięcie usterki w 48 godziny od momentu zgłoszenia.Transport i rozładunek


Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu transportu, rozładunku i uruchomienia maszyn przemysłowych. Usługa wykonywana jest przez techników z dużym doświadczeniem oraz przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Zapewniamy transport, urządzenia dźwigowe oraz koordynacje prac rozładunkowo-transportowych. Każda maszyna i urządzenie są ustawiane na miejscu wskazanym przez Klienta, wypoziomowana, sprawdzona i oddana do użytku.


Montaż urządzeń

Każdy Klient, kupując wtryskarkę, manipulator lub osprzęt peryferyjny, może liczyć na bezpłatną pomoc przy montażu
i uruchomieniu danego urządzenia.


Doradztwo techniczne


Pomagamy Klientom w usprawnieniu produkcji poprzez dobór właściwych maszyn i urządzeń. Oferujemy doradztwo również
w oparciu o wyniki analiz przeprowadzonych we własnym Laboratorium Badania Tworzyw Polimerowych – PlastigoLab.

Wspieramy i pomagamy rozwiązywać problemy związane z maszynami, urządzeniami czy przetwórstwem polimerów.
Do Państwa dyspozycji są również doradcy techniczni oraz usługa Hotline 24h.


Naprawa i diagnostyka


Wykonujemy naprawy maszyn i urządzeń zarówno tych w okresie gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym. Podejmujemy się także napraw maszyn innych producentów europejskich i azjatyckich. Nasze usługi to kompleksowe naprawy, ustawienia równoległości płyt, kalibracja maszyn, czy remonty zużytych podzespołów. Dla Państwa wygody uruchomiliśmy ekspresową usługę usuwania usterki, czyli pogotowie techniczne.


Przeglądy maszyn i urządzeń


Wykonujemy kontrolę maszyn zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym. Czynności te mają za zadanie utrzymanie maszyny w dobrej kondycji technicznej, wczesne wykrycie usterek, usunięcie niesprawności oraz utrzymanie bezawaryjnej pracy maszyn.

Świadczymy usługi kontroli technicznej maszyn i urządzeń marki Haitian oraz innych azjatyckich producentów w atrakcyjnych cenach. Zakres oraz częstotliwość wykonywanych przeglądów uzgadniana jest z Klientem. Czynności te uzależniamy, m.in. od intensywności eksploatacji, warunków pracy, czy sezonowości prac w danej branży.


Pogotowie techniczne


Każdy klient może być spokojny o swoją wtryskownię, ponieważ nad wszystkim czuwają fachowcy z pogotowia technicznego. Pogotowie czynne jest przez cały rok 24 godziny na dobę. Dysponujemy mobilnymi jednostkami wyposażonymi w niezbędne części zapasowe.


Pomiar czujnikami tensometrycznymi


Zapewnij swojej produkcji bezpieczeństwo i efektywność dzięki pomiarom tensometrem.
Zamów pomiar naciągu kolumn, równoległości płyt, siły zwarcia przenośnym miernikiem tensometrycznym Sensormate.
Przykładowa cena dla wtryskarki 250T to 900 PLN netto.
Usługa obejmuje pomiar, regulację naciągu oraz wykonanie raportu z pomiarów.
Newsletter

Asten Group Plastigo jest marką handlową
AstenGroup
Copyright © Plastigo
Asten Group Sp. z o.o.
ul. Bór 77/81 , 42-202 Częstochowa
tel/fax +48 34 370 94 69 / +48 34 360 88 66
biuro@plastigo.pl